7 квітня 2026 року відбулися змагання з настільного тенісу!!! Бажаємо нашим переможцям успіхів, невичерпної енергії та сил для нових досягнень!!! Дякуємо: організаторам змагань - Чернівецькому регіональному центру «Інваспорт», тренеру Анні Альбертівні ФУКС, вчителю фізичної культури Альберту Олександровичу ФУКСУ та всім учасникам змагань!!!