Свято Останнього Дзвоника
- 07.06.2026 10:30
Останній Дзвоник – це завжди і весело, і сумно!
Весело, тому що він сповіщає, що попереду – канікули, літо, відпочинок і розваги.
А сумно тому, що для наших випускників – це прощання зі школою.
Нехай літо буде цікавим, привітним та головне - мирним!
Доброї долі та щасливого майбутнього нашим випускникам!






